Blisko najważniejszych atrakcji

Pobierowo

Główną ulicą Pobierowa jest ulica Grunwaldzka, która ciągnie się 4 kilometry równolegle do morza. Wzdłuż tej ulicy umiejscowione są restauracje, kawiarnie, bary, kafejki, dyskoteki, które czynne są do późnych godzin nocnych. Na wielu straganach można kupić miejscowe pamiątki, akcesoria sportowe oraz sprzęty plażowe, kosmetyki, oraz różnego rodzaju najmodniejszą odzież po atrakcyjnych cenach.
 W centrum Pobierowa przy głównym zejściu na plaże (u zbiegu ulic Mickiewicza i Grunwaldzkiej) skoncentrowało się życie artystyczne i towarzyskie miejscowości. Tu turyści mają możliwość pozować do portretu oraz karykatury, kupić obraz bezpośrednio u artysty, posłuchać różnorodnej muzyki wykonywanych przez artystów innych kultur. 
Wczasowicze mogą korzystać z szerokiej, piaszczystej plaży charakterystycznej dla Pobierowa oraz spacerować wzdłuż morza przy zachodzie słońca, słuchając szumu fal odbijających się od brzegu. Mogą także wypożyczyć rower, skuter, gokart, i zorganizować sobie wycieczkę po okolicznych miejscowościach gminy Rewal, korzystając z licznych ścieżek rowerowych. 

© Dom Gościnny "MAŁY DWOREK"
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel